Serwis samochodowy

Strona główna / Serwis samochodowy

Autoryzowany serwis IVECO

Prowadzimy autoryzowany serwis IVECO, w ramach którego oferujemy pełną gamę usług z zakresu napraw i konserwacji pojazdów tej marki. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę specjalistyczną, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie naprawiać wszelkie usterki oraz rozwiązywać problemy techniczne, pojawiające się podczas użytkowania pojazdów Iveco.

W naszym serwisie IVECO posiadamy pełnowymiarowe stanowiska diagnostyczne, pozwalające na sprawne i precyzyjne diagnozowanie problemów technicznych oraz ich skuteczne naprawianie. Ponadto oferujemy szeroki zakres usług związanych z regularnym serwisem i konserwacją pojazdów Iveco. W ramach tych usług przeprowadzamy wymiany olejów, filtrów, obsługę układu hamulcowego oraz klimatyzacji, a także inne czynności, mające na celu utrzymanie samochodu w pełnej sprawności technicznej.

Pracownicy serwisu IVECO

W serwisie IVECO zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę mechaników oraz specjalistów ds. diagnostyki i serwisu pojazdów. Pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz biorą udział w szkoleniach. Taka wiedza i doświadczenie pozwalają na kompleksowe podejście do problemów technicznych, z jakimi zmagają się klienci. Warto więc skorzystać z usług naszego autoryzowanego serwisu, aby mieć pewność, że pojazd Iveco jest w najlepszych rękach.

W trosce o satysfakcję klientów pracownicy serwisu IVECO dokładają wszelkich starań, aby naprawy i przeglądy były wykonane w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na długie oczekiwanie. Korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych Iveco , co daje gwarancję bezpieczeństwa i zapewnia dłuższą żywotność pojazdów. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i może liczyć na fachową poradę oraz pomoc.


W celu umówienia się na naprawę bądź przegląd prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza.

 

Godziny otwarcia serwisu:
pn-pt: 6:00 - 21:00 sob: 7:00 - 15:00

 
Recepcja serwisu:

Email: serwis@adfauto.pl
Tel.: 71/ 334 30 06
Fax.: 71/334 20 09Zapytaj o szczegóły. Oddzwonimy.
Podaj imię.
Podaj nazwisko.
Wprowadź poprawny email.
Pole email jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Wpisany numer jest za krótki, podaj poprawny.
Pole telefon jest puste, a zgadzasz się na kontakt tą metodą. Prosimy o uzupełnienie danych.
Dziękujemy, za wypełnienie formularza, ale abyśmy mogli zapisać dane zapoznaj się proszę z Polityką Prywatności.
Wyrażam zgodę na rzecz:
Dziękujemy za zgodę na kontakt, ale podaj przynajmniej jeden podmiot, który będzie mógł się z Tobą kontaktować.
na przetwarzanie powyższych danych osobowych, w tym udostępnienie wskazanym przeze mnie wyżej spółkom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów i usług lub prowadzenia badań rynkowych, na podany
Dziękujemy za zgodę, ale podaj przynajmniej jeden kanał komunikacji, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
Błąd. Nie wysłano formularza.
* Dane / pola obowiązkowe.
Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.