Nowe czy używane - jakie Iveco wybrać?

Strona główna / Aktualności / Nowe czy używane - jakie Iveco wybrać?
Nowe czy używane - jakie Iveco wybrać?

Podjęcie decyzji dotyczącej nowego lub używanego samochodu Iveco może być trudne, zwłaszcza że oferta rynkowa jest tak szeroka.

Podjęcie decyzji dotyczącej nowego lub używanego samochodu Iveco może być trudne, zwłaszcza że oferta rynkowa jest tak szeroka. Z jednej strony masz możliwość zakupu fabrycznie nowego pojazdu, spełniającego najnowsze wymagania technologiczne i ekologiczne, a z drugiej strony zyskujesz szansę na zdobycie tańszego samochodu używanego o sprawdzonej renomie. Postaramy się przybliżyć argumenty za i przeciw, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji.

Nowe Iveco – gwarancja jakości i niezawodności

Nie da się ukryć, że zakup nowego samochodu Iveco wiąże się z pewną gwarancją jakości oraz niezawodności. Fabrycznie nowy pojazd będzie pozbawiony wszelkich usterek mechanicznych czy wizualnych, a jego historia będzie czytelna i jasna od momentu odebrania go z salonu. Ponadto inwestując w nowy pojazd, otrzymujesz gwarancję producenta na 2 lata BEZ LIMITU KILOMETRÓW, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Nowoczesne technologie i ekologia

Nowe Iveco Daily są wyposażone w najnowsze technologie, które przyczyniają się do zwiększenia komfortu pracy kierowcy oraz efektywności prowadzenia działalności. Nowoczesne systemy kontroli trakcji, wspomagania kierowcy czy multimediów są znacznie bardziej zaawansowane niż w starszych modelach.

Czy opłaca się kupować używane Iveco?

Zakup używanego samochodu Iveco może być atrakcyjny ze względu na niższą cenę. Ceny używanych pojazdów są znacznie niższe niż fabrycznych, co pozwala zaoszczędzić środki finansowe. Warto jednak zwrócić uwagę na historię pojazdu, przebieg oraz ewentualne ukryte usterki. Zawsze w końcowym rozliczeniu może się okazać, że jest to zakup obarczony dużym ryzykiem, a na szczególną uwagę zasługuje koszt czasu postoju na serwisie, który często jest pomijany na etapie zakupu używanego pojazdu. Częste naprawy mogą spowodować, że pojazd stanie się bezużyteczny.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.